شاید در نظر اکثر افراد یادگیری زبا ن انگلیسی یا هر زبانی به غیر از زبان مادری کار سخت و زمان بری است و هر کسی نمی تواند در یادگیری زبان خارجی موفق شود اما باید این نکنه را خاطر نشان کنیم که اصلا هم این طور نیست. جدای از استعداد و هوش، طرقه آموزش نقش بسیاری دارد چرا که اگر آموزش درستی ببینید حتی با دانستن لغات کمی باز هم می توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید.

یاد گیری زبان با هلو

یادگیری اصطلاحات مختلف در زبان انگلیسی می‌تواند در کوتاه مدت برای شما بسیار مفید باشد و روند یادگیری زبان شما را سریع‌تر کند. به عنوان مثال تصور کنید که برای مسافرت مجبور هستید به کشوری بروید که زبان رایج آن انگلیسی است و یا در آن کشور می‌توانید با انگلیسی ارتباط برقرار کنید. در این حالت دیگر یادگیری زبان مفهومی ندارد چراکه پروسه‌ی بسیار طولانی است و مطمئنا شما زمان آن را نخواهید داشت. در این حالت یادگرفتن اصطلاحات می‌تواند بسیار برای شما مفید باشد. مثلا یادگیری اصطلاحات خرید کردن به زبان انگلیسی برای زمان خرید و یادگیری اصطلاحات پرس آدرس و همچنین اصطلاحات پر کاریرد روزانه. تمامی این موارد می‌تواند باعث شود که شما در طول مسافرت خود با مشکلات کمی رو به رو شوید.

همراه هلو باشید تا با اصطلاحات مختلف خرید کردن وسایل مختلف در زبان انگلیسی آشنا شده و معنای فارسی آن‌ها را نیز یاد بگیرید.

اصطلاحات انگلیسی در زمان خرید

اصطلاحات انگلیسی در زمان خرید

اصطلاحات بسیاری برای خرید وجود دارد که در ادامه پرکاربردترین آن‌ها را خواهید خواند:

I’m just watching.
من فقط دارم نگاه می‌کنم.

♦♦

I’m looking for…
من دنبال …. می‌گردم.

♦♦

How much is this
قیمت این چنده؟

♦♦

I’ll take it!
برش می‌دارم

♦♦

The clerk helped me find what I wanted.
کارمند به من کمک کرد تا آنچه را که می خواستم پیدا کنم.

♦♦

I’m interested in buying a new car.
من علاقه مند به خرید یک ماشین جدید هستم.

♦♦

I’d like to try on this sweater.
من می‌خوام این ژاکت رو امتحان کنم.

♦♦

What size shoes do you wear
چه سایز کفشی رو می‌پوشید؟

♦♦

I’d like to exchange this.
می‌خوام این رو عوض کنم.

♦♦

How about buying that chandelier
نظرت در مورد خرید آن لوستر چیه؟

♦♦

What time does this shop open? It opens at 11.
این مغازه کی باز می‌شه؟ حدود ۱۱ باز می‌شه.

♦♦

Could you tell me where the cashier is
می‌شه بگید صندوق کجاست؟

♦♦

Who is next please
نفر بعدی لطفا.

اگر این اصطلاحات برای شما به درد بخور بود می توانید بقیه اصطلاحات را نیز از لینک زیر یاد بگیرید.

https://hululang.com/%D8%A7%D8%B5%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D8%

جهان ما شکلاتی‌ها ♦♦ ,اصطلاحات ,زبان ,انگلیسی ,یادگیری ,رو ,زبان انگلیسی ,برای شما ,خرید کردن ,کنم ♦♦ ,است ومنبع

باغلاما را به راحتی بخرید

آشنایی با تار ایرانی

چگونه دوچرخه مسافرتی بخریم؟

دوچرخه‌های جاینت

دوچرخه‌های ثابت چه مضراتی دارد

انواع پیانو و نحوه خرید هر کدام

معرفی دستگاه‌های مه پاش و دستگاه‌های رطوبت ساز

مشخصات

آخرین جستجو ها

درمان آسان فاز موزیک اینجا همه چی هست ارزان کده سفارش آنلاین دوچرخه ثابت Tekken.Lovers اینجا همه چی هست شابلون اسپری تاتو موقت ابرو,لاك ,ماژيك ,چشم,دست پا 2019 دریا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فلزیاب تهرانی